Duyuru Detay
GELİŞME ve SONUÇ RAPORLARI Tüm Duyurular
Son Geçerlilik Tarihi 31-12-2017 Son Geçerlilik Saati 23:00
Tarih 16-06-2017 Ekleyen Bap Birimi Ali ÇELEBİ
Duyuru Detayı

- Haziran ve Aralık ayları gelişme rapor dönemleri olması nedeniyle devam etmekte olan projelerin yürütücülerinin proje gelişme raporlarını her yıl Haziran ve Aralık aylarının sonuna kadar BAP otomasyonuna girişini yaptıktan sonra otomasyonun hazırladığı rapor formunun bir adet çıktısına hazırladıkları raporu da ekleyerek BAP Birimine teslim etmeleri gerekmektedir. Ancak ara dönemde kabul edilen projelerin birinci gelişme raporu bir sonraki rapor döneminde sunulur.

- 2017 Yılından önce başlamış ve süresi dolmuş olan projelerin yöneticilerinin de proje bitim tarihinden sonra en geç bir ay içinde sonuç raporlarını BAP otomasyonuna girişini yapıp 1 CD ile birlikte BAP Komisyonuna sunmaları gerekmektedir. 2017 yılı ve sonrasında başlayacak projelerde sonuç raporu teslim süresi iki aydır.

- Sonuç raporları ve devam etmekte olan ya da tamamlanmış bulunan projelerle ilgili yapılacak her türlü yayında “Bu araştırma Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Komisyonunca kabul edilen .......... nolu proje kapsamında desteklenmiştir.” dipnotu konulması zorunludur.

- Sonuç raporları, ekli dosyada belirtilen hususulara dikkat edilerek düzenlenecektir.

 


EK DOSYALAR:
  1. GELİŞME RAPORU.doc
  2. SONUÇ RAPORU YAZIMINDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR.doc

  • __short_title__ __title__
  • __title__
  • __title__
  • __count__